417. valentýnka

5. června 2011 v 16:54 |  Valentýnky
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Neadirian Sariel Neadirian Sariel | Web | 5. června 2011 v 19:00 | Reagovat

Já tohle všechno vím, jenže ono to není až tak jednoduché... Na blog mi nikdo nic hnusného nepíše, není to o nějakých negativních názorech, takže ani žádná blokace IP nepomůže. To, že mě rozčílily dotazy na fs.me s tímhle taky nemá nic společného. Co mě trápí, jsou opravdu hodně vulgární urážky a podpásovky ve vzkazech a na mailu. Nemám nejmenší chuť zveřejňovat, co v nich je, protože je to vážně hodně sprosté. :-/ Už jsem tim opravdu otrávená a je mi jasné, že zase já tím otravuju svoje čtenáře. Jenže ono o tom nejde tak jednodušše nepřemýšlet. Na vesnici, kde žiju, není snad jediný člověk, kterému bych nevadila. Mojí rodině se absolutně nelíbí, co nosím a neustále musím poslouchat jejich kecy. Každý den si vedu svůj malý boj a tohle už je vrchol. Já si nechci hrát na siláka, když jsem smutná, tak jsem smutná a dávám to najevo. I tohle ke mně prostě patří. Naopak mi pomáhá se z toho vypsat veřejně, přečíst si na to reakce (a teď nemyslím nějaké litování, ale i třeba takovéhle nakopnutí), promyslet si to... Já se s tím vždycky nějak poperu, už jsem v podstatě v pohodě, pročistila jsem si hlavu, ale je mi líto, kolika lidí se to v poslední době týká, kolik lidí z téhle komunity se každodenně potýká s takovými hnusárnami a nikdo s tím nemůže nic dělat. :(
Před nedávnem jsem někde napsala, že už tenhle problém naštěstí nemám, zjevně jsem to zakřikla. Každopádně slibuju, že už to nebudu řešit, žádnou podezřelou zprávu už ani nebudu otevírat a kašlu na to... Drama se uzavírá. :)
Díky za podporu. :)

2 Neadirian Sariel Neadirian Sariel | Web | 5. června 2011 v 19:05 | Reagovat

A ještě něco: blog určitě rušit nebudu. Sice mám vždycky sto chutí to udělat, ale asi bych to nezvládla... Za mým blogem je spousta práce a především mě strašně moc baví psát, vidět, že to lidi baví. :) Takže můj blog přežije i apokalypsu. ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Za design velmi děkuji slečně, která si přála být zde zvěčněna pod přezdívkou Angee :)