846. valentýnka

12. března 2012 v 16:15 |  Valentýnky
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kůzle Kůzle | 12. března 2012 v 20:06 | Reagovat

Mně je taky moc líto, že končí, bohužel do Brna to mám daleko, tak jsem se tam mohla dostat jen vyjímečně. Ale byla jsem hrdá na to, že tu nějaký kamenný obchůdek byl.
Trochu ale chci reagovat na to tvrzení : ,, že v něm lolitky nenakupovaly". Já si to nemyslím. Moje mamča teď taky zkrachovala s trafikou, zákazníky měla, měla báječné nápady, měla i prodeje. Avšak zisky nikdy nestačily na pokrytí čím dál tím větších nákladů. A to se netýká jen mojí mamči,ale týká se to všech - maloobchodníci zkrátka v této době krachují, je to pro ně už nenosné, určitě to vidíte kolem sebe.
Takže si zkrátka nemyslím, že to je chyba ,,nenakupujících" lolitek, ale kvůli aktuálnímu stavu tuzemské i celosvětové ekonomiky.

2 Alice-chan Alice-chan | Web | 12. března 2012 v 20:31 | Reagovat

Mě je toho taky líto. Brno je pro mě přece jen z ruky a byla jsem tam jen na tu otevírací akci. Víc se tam nedostanu :(

3 Petra Éliarosa Petra Éliarosa | 12. března 2012 v 22:22 | Reagovat

To je nám líto myslím všem, ale bohužel to jinak řešit nejde... ale aspoň jsme si z toho každý odnesli spoustu užitečných zkušeností, jež se do budoucna budou jistě hodit :)

Ohledně toho "ryze lolita obchůdku", on Kaleidoskop nikdy nebyl ryze Lolita (Lolita zastupovala jen malou část z velkého výběru různorodých módních stylů), a já se obávám, že ryze Lolita obchod by se u nás ani neuchytil (možná snad jen v Praze, ale ani to není zcela jisté). V Praze je sice JapaShop, co také prodává Lolita oblečení, ale oblečení je v jejich případě spíše doplňkové zboží, řekla bych... a v nejbližší budoucnosti, pokud by se někde lolita obchod znovu otevřel, také to vidím spíše tak, že to bude jen "doplňkovým zbožím" k jinému stálému sortimentu.

S Porcelain Doll to do budoucna plánuji tak, že budu mít vlastní dům a šicí dílnu s malou prodejnou, která se však bude otevírat jen při domluvě. Ono pronajímat si třebas jen malý prostor v centru města + platit plat prodavačce vyjde vážně hodně draho.

Nebylo to o tom, že by lolitky nenakupovaly... brněnským lolitám vůbec nic nevyčítám. Spíš to je tak, jak řeklo Kůzle, a jak jsem napsala o odstavec výše. On totiž nájem na měsíc je vážně hodně drahý :(

4 Raven Raven | 13. března 2012 v 15:47 | Reagovat

Je to škoda, ani jsem se tam nestihla podívat...nicméně, co se dá dělat.

[3]:Vážně doufám, že ti to vyjde :)

5 Katuka Katuka | 13. března 2012 v 21:31 | Reagovat

Ono už to tu vlastně řekla více méně Pet. Lolitky nakupovaly a stále se nějaká ukáže, dokonce si pár slečen u mě koupilo první sukni. Jenže, to nestačilo. Kdybych měla i teď stejné podmínky, jako když jsem začínala, tak bych o obchůdek bojovala víc, bohužel, teď se musím víc starat o to, co jíst a kde spát.
Jednou bych Kaleidoskop ráda otevřela znovu, tentokrát poučená a opravdu jen jako obchod zaměřený na Japonsko. Snad mi jednou bude doba přát.
Děkuji všem, kteří mi fandili a mrzí mě, že jsem neměla možnost uspokojit všechny zákazníky :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Za design velmi děkuji slečně, která si přála být zde zvěčněna pod přezdívkou Angee :)