O stránce

Nový design

17. května 2013 v 16:57
Je tedy rozhodnuto, co nevidět by se měl na stránkách objevit nový design zároveň s tisícou valentýnkou, tak mějte strpení, než jej vítězná slečna nastaví <3

Soutěž II

11. října 2012 v 17:51
Možná si pamatujete, jak jsem před rokem psala, že nový design bude stránku zdobit do doby, než přijde dalších 500 valentýnek... K výročí tisícé valentýnky vyhlašuju soutěž o nový vzhled. Zadání je jednoduché - vytvořte vzhled pro valentýnky na zkušebním blogu a pošlete mi link na valentýnkovský email loli-valentines@seznam.cz .

Jak by měl vzhled vypadat? Především nějak, aby korespondoval se zaměřením stránky - srdíčka a světlé barvy jsou vítány!

A kolik na to máte času? Do doby než přijde tisícá valentýnka!

Tak směle do tvoření!

Valentýna

Březen!

3. března 2012 v 12:03
Tak jste po období, během něhož přišla tak jedna valentýnka za týden zase začali přispívat :) Že by se s teplejším počasím oteplily i vztahy mezi lidmi :) ? Věřte, že email kontroluju (skoro) každý den (když se vrátím domů pozdě, podívám se až druhý den ráno), pokud vaši valentýnku nezveřejním v den, kdy přišla, bude to jen proto, že jste jich třeba poslali více a já bych byla ráda, aby se každá valentýnka alespoň na chvilku nacházela na vršku stránky nebo zobrazovala jako první, proto někdy emaily s více valentýnkami rozděluji i do tří nebo více dnů, aby si vůbec lidé, kteří valentýnku dostali, stihli všimnout, že jim něco přišlo :) Ale tahle situace nastala naposled někdy minulý rok, nepředpokládám, že mi zase začne chodit i 20 valentýnek denně :-D I když... kdo ví :)

Varování I

13. listopadu 2011 v 10:55
Chtěla bych vás poprosit, abyste se pod valentýnkami neurážely a nepsaly nenávistné komentáře. Tahle stránka je tu od toho, aby dělala lidem radost. Polemika ano, ale neopodstatněné nenávistné komentáře anonymních pisatelů NE. Když už máte nějaký problém, mějte alespoň tu slušnost, že se pod něj podepíšete, tahle stránka není určená k tomu, aby si tu anonymové honili ego.

Oznámení ohledně publikování valentýnek

12. října 2011 v 20:32
Někdy nepřijde za týden jediná valentýnka, jindy se jich nakupí spousta během jednoho dne. Proto pokud přijde najednou více valentýnek, budu je uveřejňovat postupně (tedy já už to tak dělám, ale vždycky slečnám píšu emaily, tak abych si teď ušetřila práci <3 ), proto se neděste, pokud jste odesílali valentýnku a proběhlo více aktualizací a ta vaše se ještě nezobrazuje. Víte, ono by to pak bylo strašně nefér vůči těm valentýnkám, které přijdou jako první, jako první by pak taky zapadly...

Nový design

11. října 2011 v 0:10
Hlasování skončilo a s poměrně velkou převahou byhrál tento design, který bude Valentýnky zdobit až do dalšího výročí, tedy do doby, než dosáhneme tisícovky valentýnek :) Moc za něj děkuji slečně, která si přála být zveřejněna jako Lampička :)

Designy

28. září 2011 v 13:22
Máte ještě dva dny na to, abyste stvořili nějský design do soutěže :)

Soutěž

9. září 2011 v 10:49
Zdravím!

Protože už jsme přesáhli počet 500 valentýnek ( a protože to tu potřebuje trochu oživit), rozhodla jsem se, že je na čase změnit design blogu. Nechci to ale zadávat jedné osobě, aby se ostatní necítili odstrčení nebo přehlížení nebo že nedostali šanci, proto chci dát možnost všem :)

Vytvořte design pro lolita valentýnky na nějakém zkušebním blogu a pošlete mi link na valentýnkovský email ( loli-valentines@seznam.cz ) nejpozději do konce září. Začátkem října odkazy na všechny designy zveřejním a po dobu jednoho týdne budou mít návštěvníci valentýnek možnost hlasovat pro design, který bude valentýnky zdobit do doby...než třeba přijde dalších 500 valentýnek :)

Samozřejmě bude někde na stránkách viditelně napsáno, kdo je autorem designu, spolu s poděkováním :)

Štěstí v novém školním roce přeje

Valentýna :-*

Oznámení

7. srpna 2011 v 13:21
Na závěr této várky valentýnek bych ráda sdělila oné osobě, která se nabourala do emailu loli-valentines@seznam.cz , že to od ní opravdu nebylo hezké, že tohle se prostě nedělá. Jednou jsou valentýnky anonymní a mělo by to tak zůstat zachováno. Většina autorek valentýnek si nepřeje, aby daná osoba věděla, že to psaly ony.

Upřímně doufám, že ona osoba třeba nesmazala nějakou valentýnku pro slečnu, kterou třeba nemá ráda.

Proto doufám, že už se to nebude více opakovat, tahle stránka nikomu neubližuje, takže nechápu, proč má někdo potřebu jí házet klacky pod nohy...

Pozvánka

16. března 2009 v 22:07 | Valentýna
V zájmu plnění dobrých skutků, když mi organizátorka napsala na email, abych jí pomohla s propagací, přece jsem nemohla odmítnout :)
Každá lolita, která přijde, dostane dáreček :)

Co se děje

14. února 2009 v 12:31
Nemyslete si, že jsem usnula, protože sem dlouho nic nového nepřibylo. To jen nikdo neposílá přáníčka. Změní se to alespoň na Valentýna?

Vylepšení

21. ledna 2009 v 1:42
Pokudvás napadá nějaké vylepšení stránek, třeba nové rubriky, nebo se vám nějak nezdá popis toho, co jsou loli valentýnky a uvítaly byste nějaké změny, pište sem :)

Co jsou to lolita Valentýnky

21. ledna 2009 v 1:27
Tato stránka vznikla podle komunity na livejournalu http://community.livejournal.com/loli_valentines/profile

Je to takový opak všech stránek, kde se odehrávají různá drama. Tak jako na www.mojezpovednice.blog.cz lolity píšou svá trápení, tady píšou "tajemství" trochu jiného druhu. Píší je lolity, které někoho obdivují a chtějí mu dát najevo, že JE někdo, komu na nich záleží.
Vlastně je vícero druhů Valentýnek:
-lolitě, kterou někdo obdivuje
-lolitě, která se někomu líbí
-lolitě, kterou by někdo chtěl mít za kamarádku, ale je příliš stydlivý než aby ji oslovil veřejně
-tajemství se nemusí týkat jen "živých" lolit, můžou obdivovat i značku šatů, konkrétní šaty, výtvory některé lolity...

...prostě fantasii se meze nekladou. Jen to musí být milé a nesmí to nikoho urážet-spíše hřát u srdce.

Chci dokázat, že nejsme zkažené. I kdyby se tu ale objevovala jen jediná Valentýnka za měsíc, myslím, že to MÁ SMYSL!
 
 

Reklama
Za design velmi děkuji slečně, která si přála být zde zvěčněna pod přezdívkou Angee :)